Helmikuu 2019 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
5         1 D-ringette (174) 16:30-17:20
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
+35 salibandy (407) 18:00-19:00
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:20-19:10
E-ringette (180) 19:00-19:50
2 B-ringette (175) 14:45-16:45
3 Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
6 4 E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
5 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
Ringettekoulu (179) 17:20-18:20
F-ringette (181) 17:20-18:20
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:25-19:20
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
6 09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:40-18:40
B-ringette (175) 18:50-19:50
7 D-ringette (174) 16:30-17:20
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
F-ringette (181) 17:20-18:20
Naissäbä (406) 18:30-20:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
Harrastejääkiekko 20:00-21:00
8 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
+35 salibandy (407) 18:00-19:00
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:20-19:10
E-ringette (180) 19:00-19:50
9 B-ringette (175) 15:30-17:30
10 Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
B-ringette (175) 16:45-18:45
7 11 04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
12 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
Ringettekoulu (179) 17:20-18:20
F-ringette (181) 17:20-18:20
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:25-19:20
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
13 09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:40-18:40
B-ringette (175) 18:50-19:50
14 D-ringette (174) 16:30-17:20
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
F-ringette (181) 17:20-18:20
Naissäbä (406) 18:30-20:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
Harrastejääkiekko 20:00-21:00
15 D-ringette (174) 16:30-17:20
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
+35 salibandy (407) 18:00-19:00
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
16 17 Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
8 18 04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
19 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
Ringettekoulu (179) 17:20-18:20
F-ringette (181) 17:20-18:20
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:25-19:20
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
20 09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:40-18:40
B-ringette (175) 18:50-19:50
21 D-ringette (174) 16:30-17:20
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
F-ringette (181) 17:20-18:20
Naissäbä (406) 18:30-20:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
Harrastejääkiekko 20:00-21:00
22 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
+35 salibandy (407) 18:00-19:00
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
B-ringette (175) 18:20-19:10
E-ringette (180) 19:00-19:50
23 KaPa - Tikka E-ringette 10:45-12:15
Tikka - SuKiKa E-ringette 12:30-14:00
SuKiKa - KaPa E-ringette 14:45-16:15
24 B-ringette (175) 13:50-15:50
Ladyt ringette (155) 16:00-18:30
9 25 04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:20-18:10
Leijona- kiekkokoulu/luistelukoulu(KP120) 18:10-19:00
26 D-ringette (174) 16:30-17:20
04/05/06 salibandy (403) 17:00-18:00
09/10 Salibandy (KP405) 17:00-19:00
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
F-ringette (181) 17:20-18:20
Salibandykoulu (401) 18:00-19:00
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
27 09 jääkiekko (F09, KP 129) 17:40-18:40
B-ringette (175) 18:50-19:50
28 D-ringette (174) 16:30-17:20
07/08 salibandy (KP404) 17:00-18:00
E1-07 Jääkiekko (KP 127) 17:20-18:10
F-ringette (181) 17:20-18:20
Naissäbä (406) 18:30-20:00
E-ringette (180) 19:00-19:50
Edustus salibandy (400) 20:00-21:30
Harrastejääkiekko 20:00-21:00
     

Versio 2.3.8