Nokian Pyry ry

Huhtikuu 2019 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
14 1 Alkeisuimakoulu Simpukat ma 18.00-18.45 Ylöjärvellä 18:00-18:45
Alkeisuimakoulu Sammakot ma 18.45-19.30 Ylöjärvellä 18:45-19:30
2 3 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Alkeisuimakoulu Saukot ke 17.30-18.15 Ylöjärvellä 17:30-18:15
Alkeisuimakoulu Sinivalaat ke 18.15-19.00 Ylöjärvellä 18:15-19:00
4 5 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
6 Alkeisuimakoulu Merisiilit la 16.30-17.15 Nokialla 16:30-17:15
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Jatkouimakoulu KULTAKALAT la 17.00 -17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERITÄHDET la 17.15 -18.00 Nokialla 17:15-18:00
Vesiralli 1 la 17.30-18.15 Nokialla 17:30-18:15
Jatkouimakoulu PALLOKALAT la 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu NORPAT la 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
7 Tekniikkaralli su 9-10 Nokialla 09:00-10:00
Tekniikka AIKUISET su 9-10 09:00-10:00
Vesiralli 3 su 10-10.45 Nokialla 10:00-10:45
Vesiralli 2 su 10.45 -11.30 Nokialla 10:45-11:30
Vesiralli 1 su 11.30-12.15 Nokialla 11:30-12:15
Alkeisuimakoulu MERIHEVOSET su 16.30 -17.15 Nokialla 16:30-17:15
Perheuimakoulu su 16.30-17.00 Nokialla 16:30-17:00
Jatkouimakoulu HAIKALAT su 17.00-17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERILEIJONAT su 17.15-18 Nokialla 17:15-18:00
Jatkouimakoulu DELFIINIT su 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu AHVENET su 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
Jatkouimakoulu MUIKUT su 19.15-20 Nokialla 19:15-20:00
15 8 Alkeisuimakoulu Simpukat ma 18.00-18.45 Ylöjärvellä 18:00-18:45
Alkeisuimakoulu Sammakot ma 18.45-19.30 Ylöjärvellä 18:45-19:30
9 10 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Alkeisuimakoulu Saukot ke 17.30-18.15 Ylöjärvellä 17:30-18:15
Alkeisuimakoulu Sinivalaat ke 18.15-19.00 Ylöjärvellä 18:15-19:00
11 12 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
13 Alkeisuimakoulu Merisiilit la 16.30-17.15 Nokialla 16:30-17:15
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Jatkouimakoulu KULTAKALAT la 17.00 -17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERITÄHDET la 17.15 -18.00 Nokialla 17:15-18:00
Vesiralli 1 la 17.30-18.15 Nokialla 17:30-18:15
Jatkouimakoulu PALLOKALAT la 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu NORPAT la 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
14 Tekniikkaralli su 9-10 Nokialla 09:00-10:00
Tekniikka AIKUISET su 9-10 09:00-10:00
Vesiralli 3 su 10-10.45 Nokialla 10:00-10:45
Vesiralli 2 su 10.45 -11.30 Nokialla 10:45-11:30
Vesiralli 1 su 11.30-12.15 Nokialla 11:30-12:15
Alkeisuimakoulu MERIHEVOSET su 16.30 -17.15 Nokialla 16:30-17:15
Perheuimakoulu su 16.30-17.00 Nokialla 16:30-17:00
Jatkouimakoulu HAIKALAT su 17.00-17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERILEIJONAT su 17.15-18 Nokialla 17:15-18:00
Jatkouimakoulu DELFIINIT su 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu AHVENET su 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
Jatkouimakoulu MUIKUT su 19.15-20 Nokialla 19:15-20:00
16 15 Alkeisuimakoulu Simpukat ma 18.00-18.45 Ylöjärvellä 18:00-18:45
Alkeisuimakoulu Sammakot ma 18.45-19.30 Ylöjärvellä 18:45-19:30
16 17 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Alkeisuimakoulu Saukot ke 17.30-18.15 Ylöjärvellä 17:30-18:15
Alkeisuimakoulu Sinivalaat ke 18.15-19.00 Ylöjärvellä 18:15-19:00
18 19 Pitkäperjantai
20 21 Pääsiäispäivä
17 22 2. pääsiäispäivä
23 24 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Alkeisuimakoulu Saukot ke 17.30-18.15 Ylöjärvellä 17:30-18:15
Alkeisuimakoulu Sinivalaat ke 18.15-19.00 Ylöjärvellä 18:15-19:00
25 26 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
27 Alkeisuimakoulu Merisiilit la 16.30-17.15 Nokialla 16:30-17:15
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Jatkouimakoulu KULTAKALAT la 17.00 -17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERITÄHDET la 17.15 -18.00 Nokialla 17:15-18:00
Vesiralli 1 la 17.30-18.15 Nokialla 17:30-18:15
Jatkouimakoulu PALLOKALAT la 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu NORPAT la 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
28 Tekniikkaralli su 9-10 Nokialla 09:00-10:00
Tekniikka AIKUISET su 9-10 09:00-10:00
Vesiralli 3 su 10-10.45 Nokialla 10:00-10:45
Vesiralli 2 su 10.45 -11.30 Nokialla 10:45-11:30
Vesiralli 1 su 11.30-12.15 Nokialla 11:30-12:15
Alkeisuimakoulu MERIHEVOSET su 16.30 -17.15 Nokialla 16:30-17:15
Perheuimakoulu su 16.30-17.00 Nokialla 16:30-17:00
Jatkouimakoulu HAIKALAT su 17.00-17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERILEIJONAT su 17.15-18 Nokialla 17:15-18:00
Jatkouimakoulu DELFIINIT su 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu AHVENET su 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
Jatkouimakoulu MUIKUT su 19.15-20 Nokialla 19:15-20:00
18 29 Alkeisuimakoulu Saukot ke 17.30-18.15 Ylöjärvellä 17:30-18:15
Alkeisuimakoulu Simpukat ma 18.00-18.45 Ylöjärvellä 18:00-18:45
Alkeisuimakoulu Sammakot ma 18.45-19.30 Ylöjärvellä 18:45-19:30
30          

Versio 2.3.8