Nokian Pyry ry

Helmikuu 2019 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
5         1 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
2 Alkeisuimakoulu Merisiilit la 16.30-17.15 Nokialla 16:30-17:15
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Jatkouimakoulu KULTAKALAT la 17.00 -17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERITÄHDET la 17.15 -18.00 Nokialla 17:15-18:00
Vesiralli 1 la 17.30-18.15 Nokialla 17:30-18:15
Jatkouimakoulu PALLOKALAT la 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu NORPAT la 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
3 Tekniikkaralli su 9-10 Nokialla 09:00-10:00
Tekniikka AIKUISET su 9-10 09:00-10:00
Vesiralli 3 su 10-10.45 Nokialla 10:00-10:45
Vesiralli 2 su 10.45 -11.30 Nokialla 10:45-11:30
Vesiralli 1 su 11.30-12.15 Nokialla 11:30-12:15
Alkeisuimakoulu MERIHEVOSET su 16.30 -17.15 Nokialla 16:30-17:15
Perheuimakoulu su 16.30-17.00 Nokialla 16:30-17:00
Jatkouimakoulu HAIKALAT su 17.00-17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERILEIJONAT su 17.15-18 Nokialla 17:15-18:00
Jatkouimakoulu DELFIINIT su 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu AHVENET su 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
Jatkouimakoulu MUIKUT su 19.15-20 Nokialla 19:15-20:00
6 4 Alkeisuimakoulu Simpukat ma 18.00-18.45 Ylöjärvellä 18:00-18:45
Alkeisuimakoulu Sammakot ma 18.45-19.30 Ylöjärvellä 18:45-19:30
5 6 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Alkeisuimakoulu Saukot ke 17.30-18.15 Ylöjärvellä 17:30-18:15
Alkeisuimakoulu Sinivalaat ke 18.15-19.00 Ylöjärvellä 18:15-19:00
7 8 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
9 Alkeisuimakoulu Merisiilit la 16.30-17.15 Nokialla 16:30-17:15
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Jatkouimakoulu KULTAKALAT la 17.00 -17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERITÄHDET la 17.15 -18.00 Nokialla 17:15-18:00
Vesiralli 1 la 17.30-18.15 Nokialla 17:30-18:15
Jatkouimakoulu PALLOKALAT la 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu NORPAT la 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
10 Tekniikkaralli su 9-10 Nokialla 09:00-10:00
Tekniikka AIKUISET su 9-10 09:00-10:00
Vesiralli 3 su 10-10.45 Nokialla 10:00-10:45
Vesiralli 2 su 10.45 -11.30 Nokialla 10:45-11:30
Vesiralli 1 su 11.30-12.15 Nokialla 11:30-12:15
Alkeisuimakoulu MERIHEVOSET su 16.30 -17.15 Nokialla 16:30-17:15
Perheuimakoulu su 16.30-17.00 Nokialla 16:30-17:00
Jatkouimakoulu HAIKALAT su 17.00-17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERILEIJONAT su 17.15-18 Nokialla 17:15-18:00
Jatkouimakoulu DELFIINIT su 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu AHVENET su 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
Jatkouimakoulu MUIKUT su 19.15-20 Nokialla 19:15-20:00
7 11 Alkeisuimakoulu Simpukat ma 18.00-18.45 Ylöjärvellä 18:00-18:45
Alkeisuimakoulu Sammakot ma 18.45-19.30 Ylöjärvellä 18:45-19:30
12 13 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Alkeisuimakoulu Saukot ke 17.30-18.15 Ylöjärvellä 17:30-18:15
Alkeisuimakoulu Sinivalaat ke 18.15-19.00 Ylöjärvellä 18:15-19:00
14 15 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
16 Alkeisuimakoulu Merisiilit la 16.30-17.15 Nokialla 16:30-17:15
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Jatkouimakoulu KULTAKALAT la 17.00 -17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERITÄHDET la 17.15 -18.00 Nokialla 17:15-18:00
Vesiralli 1 la 17.30-18.15 Nokialla 17:30-18:15
Jatkouimakoulu PALLOKALAT la 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu NORPAT la 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
17 Tekniikkaralli su 9-10 Nokialla 09:00-10:00
Tekniikka AIKUISET su 9-10 09:00-10:00
Vesiralli 3 su 10-10.45 Nokialla 10:00-10:45
Vesiralli 2 su 10.45 -11.30 Nokialla 10:45-11:30
Vesiralli 1 su 11.30-12.15 Nokialla 11:30-12:15
Alkeisuimakoulu MERIHEVOSET su 16.30 -17.15 Nokialla 16:30-17:15
Perheuimakoulu su 16.30-17.00 Nokialla 16:30-17:00
Jatkouimakoulu HAIKALAT su 17.00-17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERILEIJONAT su 17.15-18 Nokialla 17:15-18:00
Jatkouimakoulu DELFIINIT su 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu AHVENET su 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
Jatkouimakoulu MUIKUT su 19.15-20 Nokialla 19:15-20:00
8 18 Alkeisuimakoulu Simpukat ma 18.00-18.45 Ylöjärvellä 18:00-18:45
Alkeisuimakoulu Sammakot ma 18.45-19.30 Ylöjärvellä 18:45-19:30
19 20 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Alkeisuimakoulu Saukot ke 17.30-18.15 Ylöjärvellä 17:30-18:15
Alkeisuimakoulu Sinivalaat ke 18.15-19.00 Ylöjärvellä 18:15-19:00
21 22 HARRASTERYHMÄ 13-16v ke 20.30-21.30 ja pe 20.00-21.00 Nokialla
23 Alkeisuimakoulu Merisiilit la 16.30-17.15 Nokialla 16:30-17:15
HARRASTERYHMÄ 10-12v ke 16.30-17.30 Ylöjärvellä ja la 16.30-17.30 Nokialla 16:30-17:30
Jatkouimakoulu KULTAKALAT la 17.00 -17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERITÄHDET la 17.15 -18.00 Nokialla 17:15-18:00
Vesiralli 1 la 17.30-18.15 Nokialla 17:30-18:15
Jatkouimakoulu PALLOKALAT la 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu NORPAT la 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
24 Tekniikkaralli su 9-10 Nokialla 09:00-10:00
Vesiralli 3 su 10-10.45 Nokialla 10:00-10:45
Vesiralli 2 su 10.45 -11.30 Nokialla 10:45-11:30
Vesiralli 1 su 11.30-12.15 Nokialla 11:30-12:15
Alkeisuimakoulu MERIHEVOSET su 16.30 -17.15 Nokialla 16:30-17:15
Perheuimakoulu su 16.30-17.00 Nokialla 16:30-17:00
Jatkouimakoulu HAIKALAT su 17.00-17.45 Nokialla 17:00-17:45
Alkeisuimakoulu MERILEIJONAT su 17.15-18 Nokialla 17:15-18:00
Jatkouimakoulu DELFIINIT su 17.45 -18.30 Nokialla 17:45-18:30
Jatkouimakoulu AHVENET su 18.30 -19.15 Nokialla 18:30-19:15
Jatkouimakoulu MUIKUT su 19.15-20 Nokialla 19:15-20:00
9 25 26 27 28      

Versio 2.3.8