Oulun Pyrintö ry

Tammikuu 2019 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
1   1 Uudenvuodenpäivä
2 Kevät 19 Lisäharjoitusryhmä tytöt 11-12 syntyneet Keskiviikko Toppila 18:00-19:00
Kevät 19 lisäharjoitusryhmä tytöt 09-10 syntyneet 19:00-20:00
3 Kevät 19 Kultamerkkiryhmä 16:00-17:00
Kevät 19 Hopeamerkkiryhmä 17:00-18:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 08-10syntyneet torstai 18:00-19:00
Kevät19 voimistelukoulu 10-12 synt tytöt Toppila Torstai 18:00-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 03-05 syntyneet 18:45-19:45
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 19:00-20:00
4 Kevät 19 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 17:30-18:30
Kevät19 Pronssimerkkiryhmä perjantai 18:30-19:30
5 Kevät19 prinsessajumppa Metsokankaan koulun lisärakennus 10:30-11:15
6 Loppiainen
2 7 Syksy18 Telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 17:00-18:00
Syksy18 Ninjajumppa Linnanmaa 17:00-17:45
Kevät 19 Perheakro Kaakkuri 17:15-18:00
Kevät19 Perheakro 17:15-18:00
Yleisurheilukoulu 2010 syntyneet 17:30-18:30
Kevät19 Prinsessajumppa 18:00-18:45
Kevät19 Telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 prinsessajumppa Kaakkurin koulu 18:00-18:45
2009-2010 syntyneiden valmennusryhmä 18:30-20:00
Kevät19 Voimistelukoulu 18:45-19:45
Kevät 2019 Telinevoimistelu pojat 06-04 synt. Linnanmaa 18:45-19:45
Syksy18 Telinevoimistelu tytöt 08-10 syntyneet 19:00-20:00
Kevät 19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli maanantai 19:30-21:00
8 Kevät 19 Ninjajumppa Metsokankaan koulun lisärakennus 17:15-18:00
Yleisurheilukoulu 2005-2006 syntyneet 17:30-19:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Syksy18 Voimistelukoulu Metsokankaan koulunlisärakennus 18:00-19:00
Syksy18 Ninjajumppa pojat 11-12 syntyneet Toppila 18:15-19:00
Syksy18 Telinevoimistelu pojat 10-07 syntyneet Tiistai toppila 19:00-20:00
Kevät 19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli 19:30-21:00
9 Kevät19 Prinsessajumppa 16:30-17:15
Yleisurheilukerho 2012-2013 syntyneet 16:45-17:45 16:45-17:45
Syksy18 Voimistelukoulu tytöt 11-12 syntyneet 17:00-18:00
Kevät19 Voimistelukoulu tytöt 12-11 syntyneet tytöt 17:15-18:15
Yleisurheilukoulu 2010 syntyneet 17:30-18:30
Yleisurheilukerho 2012-2013 syntyneet 17:45-18:45 17:45-18:45
Kevät 19 Lisäharjoitusryhmä tytöt 11-12 syntyneet Keskiviikko Toppila 18:00-19:00
Kevät 19 Telinevoimistelu tytöt 09-10 syntyneet 18:15-19:15
Kevät19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli keskiviikko 19:00-20:30
Kevät 19 lisäharjoitusryhmä tytöt 09-10 syntyneet 19:00-20:00
Kevät19 Telinevoimistelu tytöt 05-03 syntyneet 19:15-20:15
10 Kevät 19 Kultamerkkiryhmä 16:00-17:00
Kevät 19 Hopeamerkkiryhmä 17:00-18:00
Yleisurheilukoulu 2005-2006 syntyneet 17:30-19:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 08-10syntyneet torstai 18:00-19:00
Kevät19 voimistelukoulu 10-12 synt tytöt Toppila Torstai 18:00-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 03-05 syntyneet 18:45-19:45
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 19:00-20:00
11 Kevät 19 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 17:30-18:30
Kevät19 Pronssimerkkiryhmä perjantai 18:30-19:30
12 Kevät19 prinsessajumppa Metsokankaan koulun lisärakennus 10:30-11:15
Kevät 19 Lisäharjoitusryhmä tytöt 08-06 syntyneet 14:00-15:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 10-09 syntyneet Linnanmaa 15:00-16:00
Kevät19 aikuiset lauantai Linnanmaan liikuntahalli 16:00-17:30
Yleisurheilukerho 2013-2014 syntyneet 16:00-17:00
13
3 14 Syksy18 Telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 17:00-18:00
Syksy18 Ninjajumppa Linnanmaa 17:00-17:45
Kevät 19 Perheakro Kaakkuri 17:15-18:00
Kevät19 Perheakro 17:15-18:00
Yleisurheilukoulu 2010 syntyneet 17:30-18:30
Kevät19 Prinsessajumppa 18:00-18:45
Kevät19 Telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 prinsessajumppa Kaakkurin koulu 18:00-18:45
Kevät19 Voimistelukoulu 18:45-19:45
Kevät 2019 Telinevoimistelu pojat 06-04 synt. Linnanmaa 18:45-19:45
Syksy18 Telinevoimistelu tytöt 08-10 syntyneet 19:00-20:00
Kevät 19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli maanantai 19:30-21:00
15 Kevät 19 Ninjajumppa Metsokankaan koulun lisärakennus 17:15-18:00
Yleisurheilukoulu 2005-2006 syntyneet 17:30-19:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Syksy18 Voimistelukoulu Metsokankaan koulunlisärakennus 18:00-19:00
Syksy18 Ninjajumppa pojat 11-12 syntyneet Toppila 18:15-19:00
Syksy18 Telinevoimistelu pojat 10-07 syntyneet Tiistai toppila 19:00-20:00
Kevät 19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli 19:30-21:00
16 Kevät19 Prinsessajumppa 16:30-17:15
Yleisurheilukerho 2012-2013 syntyneet 16:45-17:45 16:45-17:45
Syksy18 Voimistelukoulu tytöt 11-12 syntyneet 17:00-18:00
Kevät19 Voimistelukoulu tytöt 12-11 syntyneet tytöt 17:15-18:15
Yleisurheilukoulu 2010 syntyneet 17:30-18:30
Yleisurheilukerho 2012-2013 syntyneet 17:45-18:45 17:45-18:45
Kevät 19 Lisäharjoitusryhmä tytöt 11-12 syntyneet Keskiviikko Toppila 18:00-19:00
Kevät 19 Telinevoimistelu tytöt 09-10 syntyneet 18:15-19:15
Kevät19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli keskiviikko 19:00-20:30
Kevät 19 lisäharjoitusryhmä tytöt 09-10 syntyneet 19:00-20:00
Kevät19 Telinevoimistelu tytöt 05-03 syntyneet 19:15-20:15
17 Kevät 19 Kultamerkkiryhmä 16:00-17:00
Kevät 19 Hopeamerkkiryhmä 17:00-18:00
Yleisurheilukoulu 2005-2006 syntyneet 17:30-19:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 08-10syntyneet torstai 18:00-19:00
Kevät19 voimistelukoulu 10-12 synt tytöt Toppila Torstai 18:00-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 03-05 syntyneet 18:45-19:45
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 19:00-20:00
18 Kevät 19 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 17:30-18:30
Kevät19 Pronssimerkkiryhmä perjantai 18:30-19:30
19 Kevät19 prinsessajumppa Metsokankaan koulun lisärakennus 10:30-11:15
Kevät 19 Lisäharjoitusryhmä tytöt 08-06 syntyneet 14:00-15:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 10-09 syntyneet Linnanmaa 15:00-16:00
Kevät19 aikuiset lauantai Linnanmaan liikuntahalli 16:00-17:30
Yleisurheilukerho 2013-2014 syntyneet 16:00-17:00
20
4 21 Syksy18 Telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 17:00-18:00
Syksy18 Ninjajumppa Linnanmaa 17:00-17:45
Kevät 19 Perheakro Kaakkuri 17:15-18:00
Kevät19 Perheakro 17:15-18:00
Yleisurheilukoulu 2010 syntyneet 17:30-18:30
Kevät19 Prinsessajumppa 18:00-18:45
Kevät19 Telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 prinsessajumppa Kaakkurin koulu 18:00-18:45
Kevät19 Voimistelukoulu 18:45-19:45
Kevät 2019 Telinevoimistelu pojat 06-04 synt. Linnanmaa 18:45-19:45
Syksy18 Telinevoimistelu tytöt 08-10 syntyneet 19:00-20:00
Kevät 19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli maanantai 19:30-21:00
22 Kevät 19 Ninjajumppa Metsokankaan koulun lisärakennus 17:15-18:00
Yleisurheilukoulu 2005-2006 syntyneet 17:30-19:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Syksy18 Voimistelukoulu Metsokankaan koulunlisärakennus 18:00-19:00
Syksy18 Ninjajumppa pojat 11-12 syntyneet Toppila 18:15-19:00
Syksy18 Telinevoimistelu pojat 10-07 syntyneet Tiistai toppila 19:00-20:00
Kevät 19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli 19:30-21:00
23 Kevät19 Prinsessajumppa 16:30-17:15
Yleisurheilukerho 2012-2013 syntyneet 16:45-17:45 16:45-17:45
Syksy18 Voimistelukoulu tytöt 11-12 syntyneet 17:00-18:00
Kevät19 Voimistelukoulu tytöt 12-11 syntyneet tytöt 17:15-18:15
Yleisurheilukoulu 2010 syntyneet 17:30-18:30
Yleisurheilukerho 2012-2013 syntyneet 17:45-18:45 17:45-18:45
Kevät 19 Lisäharjoitusryhmä tytöt 11-12 syntyneet Keskiviikko Toppila 18:00-19:00
Kevät 19 Telinevoimistelu tytöt 09-10 syntyneet 18:15-19:15
Kevät19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli keskiviikko 19:00-20:30
Kevät 19 lisäharjoitusryhmä tytöt 09-10 syntyneet 19:00-20:00
Kevät19 Telinevoimistelu tytöt 05-03 syntyneet 19:15-20:15
24 Kevät 19 Kultamerkkiryhmä 16:00-17:00
Kevät 19 Hopeamerkkiryhmä 17:00-18:00
Yleisurheilukoulu 2005-2006 syntyneet 17:30-19:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 08-10syntyneet torstai 18:00-19:00
Kevät19 voimistelukoulu 10-12 synt tytöt Toppila Torstai 18:00-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 03-05 syntyneet 18:45-19:45
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 19:00-20:00
25 Kevät 19 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 17:30-18:30
Kevät19 Pronssimerkkiryhmä perjantai 18:30-19:30
26 Kevät19 prinsessajumppa Metsokankaan koulun lisärakennus 10:30-11:15
Kevät 19 Lisäharjoitusryhmä tytöt 08-06 syntyneet 14:00-15:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 10-09 syntyneet Linnanmaa 15:00-16:00
Yleisurheilukerho 2013-2014 syntyneet 16:00-17:00
Kevät19 aikuiset lauantai Linnanmaan liikuntahalli 16:00-17:30
27
5 28 Syksy18 Telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 17:00-18:00
Syksy18 Ninjajumppa Linnanmaa 17:00-17:45
Kevät 19 Perheakro Kaakkuri 17:15-18:00
Kevät19 Perheakro 17:15-18:00
Yleisurheilukoulu 2010 syntyneet 17:30-18:30
Kevät19 Prinsessajumppa 18:00-18:45
Kevät19 Telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 prinsessajumppa Kaakkurin koulu 18:00-18:45
Kevät19 Voimistelukoulu 18:45-19:45
Kevät 2019 Telinevoimistelu pojat 06-04 synt. Linnanmaa 18:45-19:45
Syksy18 Telinevoimistelu tytöt 08-10 syntyneet 19:00-20:00
Kevät 19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli maanantai 19:30-21:00
29 Kevät 19 Ninjajumppa Metsokankaan koulun lisärakennus 17:15-18:00
Yleisurheilukoulu 2005-2006 syntyneet 17:30-19:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Syksy18 Voimistelukoulu Metsokankaan koulunlisärakennus 18:00-19:00
Syksy18 Ninjajumppa pojat 11-12 syntyneet Toppila 18:15-19:00
Syksy18 Telinevoimistelu pojat 10-07 syntyneet Tiistai toppila 19:00-20:00
Kevät 19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli 19:30-21:00
30 Kevät19 Prinsessajumppa 16:30-17:15
Yleisurheilukerho 2012-2013 syntyneet 16:45-17:45 16:45-17:45
Syksy18 Voimistelukoulu tytöt 11-12 syntyneet 17:00-18:00
Kevät19 Voimistelukoulu tytöt 12-11 syntyneet tytöt 17:15-18:15
Yleisurheilukoulu 2010 syntyneet 17:30-18:30
Yleisurheilukerho 2012-2013 syntyneet 17:45-18:45 17:45-18:45
Kevät 19 Lisäharjoitusryhmä tytöt 11-12 syntyneet Keskiviikko Toppila 18:00-19:00
Kevät 19 Telinevoimistelu tytöt 09-10 syntyneet 18:15-19:15
Kevät19 Telinevoimistelu Aikuiset Ouluhalli keskiviikko 19:00-20:30
Kevät 19 lisäharjoitusryhmä tytöt 09-10 syntyneet 19:00-20:00
Kevät19 Telinevoimistelu tytöt 05-03 syntyneet 19:15-20:15
31 Kevät 19 Kultamerkkiryhmä 16:00-17:00
Kevät 19 Hopeamerkkiryhmä 17:00-18:00
Yleisurheilukoulu 2005-2006 syntyneet 17:30-19:00
Yleisurheilukoulu 2009 syntyneet 17:30-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 02-06 syntyneet 18:00-19:00
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 08-10syntyneet torstai 18:00-19:00
Kevät19 voimistelukoulu 10-12 synt tytöt Toppila Torstai 18:00-19:00
Kevät19 telinevoimistelu tytöt 03-05 syntyneet 18:45-19:45
Syksy18 telinevoimistelu tytöt 07-08 syntyneet 19:00-20:00
     

Versio 2.3.8