Oulun Pyrintö ry

Heinäkuu 2019 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
27 1 Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
2 Yleisurheilukerho 2019 - Hintan koulu klo 17:00-17:45 2013-2014 syntyneet 17:00-17:45
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2012-2011 syntyneet 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2010-2009 syntyneet 18:00-19:00
3 Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2014 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2013 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2014 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2013 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2013 syntyneet 18:00-18:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2014 syntyneet 18:00-18:45
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2012 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2011-2010 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2009-2008 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
4 Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
5 6 7
28 8 Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
9 Yleisurheilukerho 2019 - Hintan koulu klo 17:00-17:45 2013-2014 syntyneet 17:00-17:45
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2012-2011 syntyneet 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2010-2009 syntyneet 18:00-19:00
10 Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2014 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2013 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2014 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2013 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2013 syntyneet 18:00-18:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2014 syntyneet 18:00-18:45
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2012 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2011-2010 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2009-2008 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
11 Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
12 13 14
29 15 Kesäkurssi viikko 29 - perhejumppa 09:00-09:45
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet tytöt 09:45-10:30
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet pojat 10:45-11:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
16 Kesäkurssi viikko 29 - perhejumppa 09:00-09:45
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet tytöt 09:45-10:30
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet pojat 10:45-11:30
Yleisurheilukerho 2019 - Hintan koulu klo 17:00-17:45 2013-2014 syntyneet 17:00-17:45
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2012-2011 syntyneet 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2010-2009 syntyneet 18:00-19:00
17 Kesäkurssi viikko 29 - perhejumppa 09:00-09:45
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet tytöt 09:45-10:30
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet pojat 10:45-11:30
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2014 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2013 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2014 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2013 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2013 syntyneet 18:00-18:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2014 syntyneet 18:00-18:45
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2012 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2011-2010 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2009-2008 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
18 Kesäkurssi viikko 29 - perhejumppa 09:00-09:45
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet tytöt 09:45-10:30
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet pojat 10:45-11:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
19 Kesäkurssi viikko 29 - perhejumppa 09:00-09:45
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet tytöt 09:45-10:30
Kesäkurssi viikko 29 - 2013-2014 syntyneet pojat 10:45-11:30
20 21
30 22 Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
23 Yleisurheilukerho 2019 - Hintan koulu klo 17:00-17:45 2013-2014 syntyneet 17:00-17:45
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2012-2011 syntyneet 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2010-2009 syntyneet 18:00-19:00
24 Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2014 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2013 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2014 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2013 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2013 syntyneet 18:00-18:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2014 syntyneet 18:00-18:45
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2012 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2011-2010 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2009-2008 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
25 Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
26 27 28
31 29 Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2012 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2011 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2010 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 17:00-18:00 2009 syntyneet 2x vko 17:00-18:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2008 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2007 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:00-19:00 2006 syntyneet 2x vko 18:00-19:00
30 Yleisurheilukerho 2019 - Hintan koulu klo 17:00-17:45 2013-2014 syntyneet 17:00-17:45
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2012-2011 syntyneet 18:00-19:00
Yu-koulu kesä 2019 - Hintan koulu klo 18:00-19:00 2010-2009 syntyneet 18:00-19:00
31 Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2014 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:00-17:45 2013 syntyneet 17:00-17:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2014 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 17:30-18:15 2013 syntyneet 17:30-18:15
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2013 syntyneet 18:00-18:45
Yleisurheilukerho kesä 2019 - klo 18:00-18:45 2014 syntyneet 18:00-18:45
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2012 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2011-2010 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
Yu-koulu kesä 2019 - klo 18:30-19:30 2009-2008 syntyneet kerran viikossa 18:30-19:30
       

Versio 2.3.8