Oulun uinti

Marraskuu 2017 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
44     1 Senior KE aamu allas 07:00-12:00
Senior KE aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Senior KE ilta allas 14:00-22:45
Senior KE ilta kuivat 14:00-22:00
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
FinaJR duo+solo kuivat 17:00-18:00
FinaJR solo K.N kuivat 17:00-18:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
FinaJR duo+solo allas 18:00-20:00
FinaJR solo K.N allas 18:00-20:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Aikuisten Mastersryhmä keskiviikko 20:00-21:00
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
2 Senior TO aamu allas 07:00-12:00
Senior TO aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Senior TO ilta allas 14:00-21:45
Senior TO ilta kuiva 14:00-21:45
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 41 torstai 18:00-19:00
AG12 kuvio-allas 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 kuvio-kuivat 19:00-20:30
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
3 Senior PE aamu allas 07:00-12:00
Senior PE aamu kuiva 07:00-12:00
Senior PE ilta allas 14:00-20:00
Senior PE ilta kuiva 14:00-21:00
Rolloryhmä 4 14:15-15:15
FinaJR NEM kuivat 17:00-18:00
AG12 duo allas 17:30-20:00
AG12 duo kuivat 17:30-20:00
FinaJR NEM allas 18:00-20:00
Senior solo M.K kuivat 18:00-19:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Senior solo M.K allas 20:00-21:30
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
4 Pyhäinpäivä
Senior LA aamu allas 07:00-12:00
Senior LA aamu kuiva 07:00-12:00
FinaJR duo kuivat 11:00-12:00
FinaJR duo allas 12:00-13:45
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Senior LA ilta allas 14:00-20:00
Senior LA ilta kuiva 14:00-20:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
Kiiturit 01 jatkavat 15:30-16:30
EasySwim 01 alkavat 3-4v 15:30-16:15
EasySwim 02 alkavat 3-4v 15:30-16:15
Kiiturit 03 alkavat 15:30-16:30
EasySwim 11 alkavat 5-7v 15:30-16:15
EasySwim 12 jatkavat 5-7v 15:30-16:15
Sekaristit 1 15:30-16:30
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
EasySwim 03 jatkavat 4-5v 16:15-17:00
EasySwim 04 jatkavat 4-5v 16:15-17:00
EasySwim 13 jatkavat 5-7v 16:15-17:00
EasySwim 14 alkavat 5-7v 16:15-17:00
Kiiturit 05 jatkavat 16:30-17:30
Kiiturit 07 alkavat 16:30-17:30
Sekaristit 2 16:30-17:30
EasySwim 05 alkavat 3-4v 17:00-17:45
EasySwim 06 alkavat 4-5v 17:00-17:45
EasySwim 15 alkavat 6-8v 17:00-17:45
EasySwim 16 jatkavat 6-8v 17:00-17:45
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä kuivat 17:30-20:30
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä allas 17:30-20:30
EasySwim 07 jatkavat 4-5v 17:45-18:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
5 Senior SU aamu allas 07:00-12:00
Senior SU aamu kuiva 07:00-12:00
FinaJR solo M.M allas 10:30-12:30
Trampoliini A 11:00-12:00
Senior-harraste allas 11:30-20:30
Senior-harraste kuivat 11:30-20:30
Trampoliini B 12:00-13:00
Senior SU ilta kuiva 14:00-21:00
Senior SU ilta allas 14:00-21:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
Rolloryhmä 4 14:15-15:15
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 21 jatkavat 18:00-19:00
Kiiturit 23 alkavat 18:00-19:00
FinaJR NEM allas 18:00-20:00
Kiiturit 22 jatkavat 18:00-19:00
Kiiturit 24 alkavat 18:00-19:00
EasySwim 31 alkavat 5-7v 18:00-18:45
EasySwim 32 jatkavat 5-7v 18:00-18:45
EasySwim 21 alkavat 3-4v 18:00-18:45
EasySwim 22 alkavat 3-4v 18:00-18:45
Sekaristit 11 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
EasySwim 24 alkavat 4-5v 18:45-19:30
EasySwim 33 jatkavat 5-7v 18:45-19:30
EasySwim 34 alkavat 5-7v 18:45-19:30
EasySwim 23 jatkavat 4-5v 18:45-19:30
Uintiryhmä 3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Kiiturit 25 jatkavat 19:00-20:00
Kiiturit 27 jatkavat 19:00-20:00
Rollokilpa-3 19:00-20:00
EasySwim 25 alkavat 4-5v 19:30-20:15
EasySwim 26 jatkavat 4-5v 19:30-20:15
EasySwim 36 jatkavat 6-8v 19:30-20:15
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Aikuisten alkeisuimakoulu 20:00-21:00
Aikuisten tekniikkauimakoulu 20:00-21:00
45 6 Senior MA aamu allas 07:00-12:00
Senior MA aamu kuiva 07:00-12:00
Senior-harraste allas 11:30-20:30
Senior-harraste kuivat 11:30-20:30
Senior MA ilta allas 14:00-21:30
Senior MA ilta kuiva 14:00-21:30
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä kuivat 17:30-20:30
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä allas 17:30-20:30
AG12 solo kuivat 18:30-19:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 solo allas 19:30-20:30
Senior solo M.K allas 20:00-21:30
7 Senior TI aamu allas 07:00-12:00
Senior TI aamu kuiva 07:00-12:00
Senior TI ilta allas 14:00-20:00
Senior TI ilta kuivat 14:00-20:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 40 tiistai 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
8 Senior KE aamu allas 07:00-12:00
Senior KE aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Senior KE ilta allas 14:00-22:45
Senior KE ilta kuivat 14:00-22:00
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
FinaJR duo+solo kuivat 17:00-18:00
FinaJR solo K.N kuivat 17:00-18:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
FinaJR duo+solo allas 18:00-20:00
FinaJR solo K.N allas 18:00-20:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Aikuisten Mastersryhmä keskiviikko 20:00-21:00
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
9 Senior TO aamu allas 07:00-12:00
Senior TO aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Senior TO ilta allas 14:00-21:45
Senior TO ilta kuiva 14:00-21:45
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 41 torstai 18:00-19:00
AG12 kuvio-allas 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 kuvio-kuivat 19:00-20:30
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
10 Senior PE aamu allas 07:00-12:00
Senior PE aamu kuiva 07:00-12:00
Senior PE ilta allas 14:00-20:00
Senior PE ilta kuiva 14:00-21:00
Rolloryhmä 4 14:15-15:15
FinaJR NEM kuivat 17:00-18:00
AG12 duo allas 17:30-20:00
AG12 duo kuivat 17:30-20:00
FinaJR NEM allas 18:00-20:00
Senior solo M.K kuivat 18:00-19:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Senior solo M.K allas 20:00-21:30
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
11 Senior LA aamu allas 07:00-12:00
Senior LA aamu kuiva 07:00-12:00
FinaJR duo kuivat 11:00-12:00
FinaJR duo allas 12:00-13:45
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Senior LA ilta allas 14:00-20:00
Senior LA ilta kuiva 14:00-20:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
Kiiturit 01 jatkavat 15:30-16:30
EasySwim 01 alkavat 3-4v 15:30-16:15
EasySwim 02 alkavat 3-4v 15:30-16:15
Kiiturit 03 alkavat 15:30-16:30
EasySwim 11 alkavat 5-7v 15:30-16:15
EasySwim 12 jatkavat 5-7v 15:30-16:15
Sekaristit 1 15:30-16:30
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
EasySwim 03 jatkavat 4-5v 16:15-17:00
EasySwim 04 jatkavat 4-5v 16:15-17:00
EasySwim 13 jatkavat 5-7v 16:15-17:00
EasySwim 14 alkavat 5-7v 16:15-17:00
Kiiturit 05 jatkavat 16:30-17:30
Kiiturit 07 alkavat 16:30-17:30
Sekaristit 2 16:30-17:30
EasySwim 05 alkavat 3-4v 17:00-17:45
EasySwim 06 alkavat 4-5v 17:00-17:45
EasySwim 15 alkavat 6-8v 17:00-17:45
EasySwim 16 jatkavat 6-8v 17:00-17:45
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä kuivat 17:30-20:30
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä allas 17:30-20:30
EasySwim 07 jatkavat 4-5v 17:45-18:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
12 Senior SU aamu allas 07:00-12:00
Senior SU aamu kuiva 07:00-12:00
FinaJR solo M.M allas 10:30-12:30
Trampoliini A 11:00-12:00
Senior-harraste allas 11:30-20:30
Senior-harraste kuivat 11:30-20:30
Trampoliini B 12:00-13:00
Senior SU ilta kuiva 14:00-21:00
Senior SU ilta allas 14:00-21:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
Rolloryhmä 4 14:15-15:15
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 21 jatkavat 18:00-19:00
Kiiturit 23 alkavat 18:00-19:00
FinaJR NEM allas 18:00-20:00
Kiiturit 22 jatkavat 18:00-19:00
Kiiturit 24 alkavat 18:00-19:00
EasySwim 31 alkavat 5-7v 18:00-18:45
EasySwim 32 jatkavat 5-7v 18:00-18:45
EasySwim 21 alkavat 3-4v 18:00-18:45
EasySwim 22 alkavat 3-4v 18:00-18:45
Sekaristit 11 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
EasySwim 24 alkavat 4-5v 18:45-19:30
EasySwim 33 jatkavat 5-7v 18:45-19:30
EasySwim 34 alkavat 5-7v 18:45-19:30
EasySwim 23 jatkavat 4-5v 18:45-19:30
Uintiryhmä 3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Kiiturit 25 jatkavat 19:00-20:00
Kiiturit 27 jatkavat 19:00-20:00
Rollokilpa-3 19:00-20:00
EasySwim 25 alkavat 4-5v 19:30-20:15
EasySwim 26 jatkavat 4-5v 19:30-20:15
EasySwim 36 jatkavat 6-8v 19:30-20:15
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Aikuisten alkeisuimakoulu 20:00-21:00
Aikuisten tekniikkauimakoulu 20:00-21:00
46 13 Senior MA aamu allas 07:00-12:00
Senior MA aamu kuiva 07:00-12:00
Senior-harraste allas 11:30-20:30
Senior-harraste kuivat 11:30-20:30
Senior MA ilta allas 14:00-21:30
Senior MA ilta kuiva 14:00-21:30
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä kuivat 17:30-20:30
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä allas 17:30-20:30
AG12 solo kuivat 18:30-19:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 solo allas 19:30-20:30
Senior solo M.K allas 20:00-21:30
14 Senior TI aamu allas 07:00-12:00
Senior TI aamu kuiva 07:00-12:00
Senior TI ilta allas 14:00-20:00
Senior TI ilta kuivat 14:00-20:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 40 tiistai 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
15 Senior KE aamu allas 07:00-12:00
Senior KE aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Senior KE ilta allas 14:00-22:45
Senior KE ilta kuivat 14:00-22:00
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
FinaJR duo+solo kuivat 17:00-18:00
FinaJR solo K.N kuivat 17:00-18:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
FinaJR duo+solo allas 18:00-20:00
FinaJR solo K.N allas 18:00-20:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Aikuisten Mastersryhmä keskiviikko 20:00-21:00
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
16 Senior TO aamu allas 07:00-12:00
Senior TO aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Senior TO ilta allas 14:00-21:45
Senior TO ilta kuiva 14:00-21:45
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 41 torstai 18:00-19:00
AG12 kuvio-allas 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 kuvio-kuivat 19:00-20:30
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
17 Senior PE aamu allas 07:00-12:00
Senior PE aamu kuiva 07:00-12:00
Senior PE ilta allas 14:00-20:00
Senior PE ilta kuiva 14:00-21:00
Rolloryhmä 4 14:15-15:15
FinaJR NEM kuivat 17:00-18:00
AG12 duo allas 17:30-20:00
AG12 duo kuivat 17:30-20:00
FinaJR NEM allas 18:00-20:00
Senior solo M.K kuivat 18:00-19:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Senior solo M.K allas 20:00-21:30
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
18 Senior LA aamu allas 07:00-12:00
Senior LA aamu kuiva 07:00-12:00
FinaJR duo kuivat 11:00-12:00
FinaJR duo allas 12:00-13:45
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Senior LA ilta allas 14:00-20:00
Senior LA ilta kuiva 14:00-20:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
Kiiturit 01 jatkavat 15:30-16:30
EasySwim 01 alkavat 3-4v 15:30-16:15
EasySwim 02 alkavat 3-4v 15:30-16:15
Kiiturit 03 alkavat 15:30-16:30
EasySwim 11 alkavat 5-7v 15:30-16:15
EasySwim 12 jatkavat 5-7v 15:30-16:15
Sekaristit 1 15:30-16:30
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
EasySwim 03 jatkavat 4-5v 16:15-17:00
EasySwim 04 jatkavat 4-5v 16:15-17:00
EasySwim 13 jatkavat 5-7v 16:15-17:00
EasySwim 14 alkavat 5-7v 16:15-17:00
Kiiturit 05 jatkavat 16:30-17:30
Kiiturit 07 alkavat 16:30-17:30
Sekaristit 2 16:30-17:30
EasySwim 05 alkavat 3-4v 17:00-17:45
EasySwim 06 alkavat 4-5v 17:00-17:45
EasySwim 15 alkavat 6-8v 17:00-17:45
EasySwim 16 jatkavat 6-8v 17:00-17:45
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä kuivat 17:30-20:30
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä allas 17:30-20:30
EasySwim 07 jatkavat 4-5v 17:45-18:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
19 FinaJR solo M.M allas 10:30-12:30
Senior-harraste allas 11:30-20:30
Senior-harraste kuivat 11:30-20:30
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
Rolloryhmä 4 14:15-15:15
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 21 jatkavat 18:00-19:00
Kiiturit 23 alkavat 18:00-19:00
FinaJR NEM allas 18:00-20:00
Kiiturit 22 jatkavat 18:00-19:00
Kiiturit 24 alkavat 18:00-19:00
EasySwim 31 alkavat 5-7v 18:00-18:45
EasySwim 32 jatkavat 5-7v 18:00-18:45
EasySwim 21 alkavat 3-4v 18:00-18:45
EasySwim 22 alkavat 3-4v 18:00-18:45
Sekaristit 11 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
EasySwim 24 alkavat 4-5v 18:45-19:30
EasySwim 33 jatkavat 5-7v 18:45-19:30
EasySwim 34 alkavat 5-7v 18:45-19:30
EasySwim 23 jatkavat 4-5v 18:45-19:30
Uintiryhmä 3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Kiiturit 25 jatkavat 19:00-20:00
Kiiturit 27 jatkavat 19:00-20:00
Rollokilpa-3 19:00-20:00
EasySwim 25 alkavat 4-5v 19:30-20:15
EasySwim 26 jatkavat 4-5v 19:30-20:15
EasySwim 36 jatkavat 6-8v 19:30-20:15
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Aikuisten alkeisuimakoulu 20:00-21:00
Aikuisten tekniikkauimakoulu 20:00-21:00
47 20 Senior MA aamu allas 07:00-12:00
Senior MA aamu kuiva 07:00-12:00
Senior-harraste allas 11:30-20:30
Senior-harraste kuivat 11:30-20:30
Senior MA ilta allas 14:00-21:30
Senior MA ilta kuiva 14:00-21:30
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä kuivat 17:30-20:30
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä allas 17:30-20:30
AG12 solo kuivat 18:30-19:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 solo allas 19:30-20:30
Senior solo M.K allas 20:00-21:30
21 Senior TI aamu allas 07:00-12:00
Senior TI aamu kuiva 07:00-12:00
Senior TI ilta allas 14:00-20:00
Senior TI ilta kuivat 14:00-20:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 40 tiistai 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
22 Senior KE aamu allas 07:00-12:00
Senior KE aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Senior KE ilta allas 14:00-22:45
Senior KE ilta kuivat 14:00-22:00
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
FinaJR duo+solo kuivat 17:00-18:00
FinaJR solo K.N kuivat 17:00-18:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
FinaJR duo+solo allas 18:00-20:00
FinaJR solo K.N allas 18:00-20:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Aikuisten Mastersryhmä keskiviikko 20:00-21:00
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
23 Senior TO aamu allas 07:00-12:00
Senior TO aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Senior TO ilta allas 14:00-21:45
Senior TO ilta kuiva 14:00-21:45
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 41 torstai 18:00-19:00
AG12 kuvio-allas 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 kuvio-kuivat 19:00-20:30
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
24 Senior PE aamu allas 07:00-12:00
Senior PE aamu kuiva 07:00-12:00
Senior PE ilta allas 14:00-20:00
Senior PE ilta kuiva 14:00-21:00
Rolloryhmä 4 14:15-15:15
FinaJR NEM kuivat 17:00-18:00
AG12 duo allas 17:30-20:00
AG12 duo kuivat 17:30-20:00
FinaJR NEM allas 18:00-20:00
Senior solo M.K kuivat 18:00-19:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Senior solo M.K allas 20:00-21:30
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
25 FinaJR duo kuivat 11:00-12:00
FinaJR duo allas 12:00-13:45
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
Kiiturit 01 jatkavat 15:30-16:30
EasySwim 01 alkavat 3-4v 15:30-16:15
EasySwim 02 alkavat 3-4v 15:30-16:15
Kiiturit 03 alkavat 15:30-16:30
EasySwim 11 alkavat 5-7v 15:30-16:15
EasySwim 12 jatkavat 5-7v 15:30-16:15
Sekaristit 1 15:30-16:30
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
EasySwim 03 jatkavat 4-5v 16:15-17:00
EasySwim 04 jatkavat 4-5v 16:15-17:00
EasySwim 13 jatkavat 5-7v 16:15-17:00
EasySwim 14 alkavat 5-7v 16:15-17:00
Kiiturit 05 jatkavat 16:30-17:30
Kiiturit 07 alkavat 16:30-17:30
Sekaristit 2 16:30-17:30
EasySwim 05 alkavat 3-4v 17:00-17:45
EasySwim 06 alkavat 4-5v 17:00-17:45
EasySwim 15 alkavat 6-8v 17:00-17:45
EasySwim 16 jatkavat 6-8v 17:00-17:45
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä kuivat 17:30-20:30
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä allas 17:30-20:30
EasySwim 07 jatkavat 4-5v 17:45-18:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
26 FinaJR solo M.M allas 10:30-12:30
Trampoliini A 11:00-12:00
Senior-harraste allas 11:30-20:30
Senior-harraste kuivat 11:30-20:30
Trampoliini B 12:00-13:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
Rolloryhmä 4 14:15-15:15
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 21 jatkavat 18:00-19:00
Kiiturit 23 alkavat 18:00-19:00
FinaJR NEM allas 18:00-20:00
Kiiturit 22 jatkavat 18:00-19:00
Kiiturit 24 alkavat 18:00-19:00
EasySwim 31 alkavat 5-7v 18:00-18:45
EasySwim 32 jatkavat 5-7v 18:00-18:45
EasySwim 21 alkavat 3-4v 18:00-18:45
EasySwim 22 alkavat 3-4v 18:00-18:45
Sekaristit 11 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
EasySwim 24 alkavat 4-5v 18:45-19:30
EasySwim 33 jatkavat 5-7v 18:45-19:30
EasySwim 34 alkavat 5-7v 18:45-19:30
EasySwim 23 jatkavat 4-5v 18:45-19:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Uintiryhmä 3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Kiiturit 25 jatkavat 19:00-20:00
Kiiturit 27 jatkavat 19:00-20:00
EasySwim 25 alkavat 4-5v 19:30-20:15
EasySwim 26 jatkavat 4-5v 19:30-20:15
EasySwim 36 jatkavat 6-8v 19:30-20:15
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
Aikuisten alkeisuimakoulu 20:00-21:00
Aikuisten tekniikkauimakoulu 20:00-21:00
48 27 Senior MA aamu allas 07:00-12:00
Senior MA aamu kuiva 07:00-12:00
Senior-harraste allas 11:30-20:30
Senior-harraste kuivat 11:30-20:30
Senior MA ilta allas 14:00-21:30
Senior MA ilta kuiva 14:00-21:30
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä kuivat 17:30-20:30
AG12 kilpa- ja esikilparyhmä allas 17:30-20:30
AG12 solo kuivat 18:30-19:30
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 solo allas 19:30-20:30
Senior solo M.K allas 20:00-21:30
28 Senior TI aamu allas 07:00-12:00
Senior TI aamu kuiva 07:00-12:00
Senior TI ilta allas 14:00-20:00
Senior TI ilta kuivat 14:00-20:00
Rolloryhmä 1 14:15-15:15
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 40 tiistai 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
29 Senior KE aamu allas 07:00-12:00
Senior KE aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 2 12:15-13:15
Senior KE ilta allas 14:00-22:45
Senior KE ilta kuivat 14:00-22:00
Aikuisten Mastersryhmä 15:30-21:00
FinaJR duo+solo kuivat 17:00-18:00
FinaJR solo K.N kuivat 17:00-18:00
Mini-Helmet allas 17:30-19:30
Mini-Helmet kuivat 17:30-19:30
FinaJR duo+solo allas 18:00-20:00
FinaJR solo K.N allas 18:00-20:00
Senior tekniikka 18:15-20:00
Helmet kuivat 18:30-20:30
Helmet allas 18:30-20:30
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
Aikuisten Mastersryhmä keskiviikko 20:00-21:00
Uintiryhmä 2 20:00-16:30
30 Senior TO aamu allas 07:00-12:00
Senior TO aamu kuiva 07:00-12:00
Rolloryhmä 3 13:15-14:15
Senior TO ilta allas 14:00-21:45
Senior TO ilta kuiva 14:00-21:45
FinaJR allas 17:00-20:00
FinaJR kuivat 17:00-20:00
Aikuisten Vapaauinti/Triathlonryhmä 18:00-21:45
Kiiturit 41 torstai 18:00-19:00
AG12 kuvio-allas 18:00-19:00
AG15 kuivat 18:15-20:45
AG15 allas 18:15-20:45
Rollokilpa-3 19:00-20:00
Rollokilpa-1 19:00-20:00
AG12 kuvio-kuivat 19:00-20:30
Rollokilpa-2 19:00-18:30
Uintiryhmä 1 20:00-16:30
     

Versio 2.3.7