Rauman Uimaseura ry

Helmikuu 2019 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
5         1 2 Triathlon 15:00-16:00
Vesipeuhula 3-4C / Kevät 2019 16:30-17:10
Vesiralli 0-1 / Kevät 2019 16:30-17:15
RES Survival / 2019 kevät 16:30-17:00
RES advanced lauantai / 2019 kevät 17:15-18:00
Vesiralli 2 -3 / Kevät 2019 17:15-18:00
3 Vesipeuhula 4A / Kevät 2019 09:00-09:40
Vesipeuhula 3A / Kevät 2019 09:40-10:20
Masters su /2019 kevät 10:00-21:00
Vesipeuhula 2A / Kevät 2019 10:20-11:00
Tekniikkaralli su / kevät 2019 16:30-17:30
Vesipeuhula 2B / Kevät 2019 16:30-17:10
Vesiralli 2 / Kevät 2019 16:30-17:15
Vesipeuhula 3B / Kevät 2019 17:10-17:50
Vesiralli 0 / Kevät 2019 17:15-18:00
Vesiralli 4 / Kevät 2019 17:30-18:15
Vesiralli 3 / Kevät 2019 18:00-18:45
Vesipeuhula 4B / Kevät 2019 18:00-18:40
Lasten harrasteryhmä su /kevät 2019 18:00-19:00
6 4 Alkeisjatko 4.2-14.2.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 2 4.2.-14.2.2019 16:30-17:45
5 Triathlon 15:00-16:00
Alkeisjatko 4.2-14.2.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 2 4.2.-14.2.2019 16:30-17:45
Tekniikkaralli ti / kevät 2019 17:00-18:00
RES 5-7v advanced jatko/ 2019 kevät ryhmä tiistai 17:45-18:30
Masters ti /2019 kevät 20:00-21:00
6 Alkeisjatko 4.2-14.2.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 2 4.2.-14.2.2019 16:30-17:45
Aikuistenharraste 2019 20:00-21:00
Aikuisten Tekniikkakurssi 02/09 20:00-21:00
7 Alkeisjatko 4.2-14.2.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 2 4.2.-14.2.2019 16:30-17:45
RES KILPA / 2019 kevät torstai 18:00-19:00
Lasten harrasteryhmä to /kevät 2019 20:00-21:00
8 9 Vesipeuhula 3-4C / Kevät 2019 16:30-17:10
Vesiralli 0-1 / Kevät 2019 16:30-17:15
RES Survival / 2019 kevät 16:30-17:00
UIMAHYPPYKURSSI 16:30-17:15
RES advanced lauantai / 2019 kevät 17:15-18:00
Vesiralli 2 -3 / Kevät 2019 17:15-18:00
10 Vesipeuhula 4A / Kevät 2019 09:00-09:40
Vesipeuhula 3A / Kevät 2019 09:40-10:20
Masters su /2019 kevät 10:00-21:00
Vesipeuhula 2A / Kevät 2019 10:20-11:00
Tekniikkaralli su / kevät 2019 16:30-17:30
Vesipeuhula 2B / Kevät 2019 16:30-17:10
Vesiralli 2 / Kevät 2019 16:30-17:15
Vesipeuhula 3B / Kevät 2019 17:10-17:50
Vesiralli 0 / Kevät 2019 17:15-18:00
Vesiralli 4 / Kevät 2019 17:30-18:15
Vesiralli 3 / Kevät 2019 18:00-18:45
Vesipeuhula 4B / Kevät 2019 18:00-18:40
Lasten harrasteryhmä su /kevät 2019 18:00-19:00
7 11 Alkeisjatko 4.2-14.2.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 2 4.2.-14.2.2019 16:30-17:45
12 Triathlon 15:00-16:00
Alkeisjatko 4.2-14.2.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 2 4.2.-14.2.2019 16:30-17:45
Tekniikkaralli ti / kevät 2019 17:00-18:00
RES 5-7v advanced jatko/ 2019 kevät ryhmä tiistai 17:45-18:30
Masters ti /2019 kevät 20:00-21:00
13 Alkeisjatko 4.2-14.2.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 2 4.2.-14.2.2019 16:30-17:45
Aikuistenharraste 2019 20:00-21:00
Aikuisten Tekniikkakurssi 02/09 20:00-21:00
14 Alkeisjatko 4.2-14.2.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 2 4.2.-14.2.2019 16:30-17:45
RES KILPA / 2019 kevät torstai 18:00-19:00
Lasten harrasteryhmä to /kevät 2019 20:00-21:00
15 16 Vesipeuhula 3-4C / Kevät 2019 16:30-17:10
Vesiralli 0-1 / Kevät 2019 16:30-17:15
RES Survival / 2019 kevät 16:30-17:00
UIMAHYPPYKURSSI 16:30-17:15
RES advanced lauantai / 2019 kevät 17:15-18:00
Vesiralli 2 -3 / Kevät 2019 17:15-18:00
17 Vesipeuhula 4A / Kevät 2019 09:00-09:40
Vesipeuhula 3A / Kevät 2019 09:40-10:20
Masters su /2019 kevät 10:00-21:00
Vesipeuhula 2A / Kevät 2019 10:20-11:00
Tekniikkaralli su / kevät 2019 16:30-17:30
Vesipeuhula 2B / Kevät 2019 16:30-17:10
Vesiralli 2 / Kevät 2019 16:30-17:15
Vesipeuhula 3B / Kevät 2019 17:10-17:50
Vesiralli 0 / Kevät 2019 17:15-18:00
Vesiralli 4 / Kevät 2019 17:30-18:15
Vesiralli 3 / Kevät 2019 18:00-18:45
Vesipeuhula 4B / Kevät 2019 18:00-18:40
Lasten harrasteryhmä su /kevät 2019 18:00-19:00
8 18 Alkeisjatko 19.2.-1.3.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 18.2-28.2.2019 16:30-17:45
Alkeisjatko 18.2.-28.2.2019 16:30-17:45
19 Alkeisjatko 19.2.-1.3.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 18.2-28.2.2019 16:30-17:45
Alkeisjatko 18.2.-28.2.2019 16:30-17:45
Tekniikkaralli ti / kevät 2019 17:00-18:00
20 Alkeisjatko 19.2.-1.3.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 18.2-28.2.2019 16:30-17:45
Alkeisjatko 18.2.-28.2.2019 16:30-17:45
Aikuisten Tekniikkakurssi 02/09 20:00-21:00
21 Alkeisjatko 19.2.-1.3.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 18.2-28.2.2019 16:30-17:45
Alkeisjatko 18.2.-28.2.2019 16:30-17:45
Lasten harrasteryhmä to /kevät 2019 20:00-21:00
22 23 RES Survival / 2019 kevät 16:30-17:00
UIMAHYPPYKURSSI 16:30-17:15
24 Masters su /2019 kevät 10:00-21:00
Tekniikkaralli su / kevät 2019 16:30-17:30
Lasten harrasteryhmä su /kevät 2019 18:00-19:00
9 25 Alkeisjatko 19.2.-1.3.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 18.2-28.2.2019 16:30-17:45
Alkeisjatko 18.2.-28.2.2019 16:30-17:45
RES 5-7v advanced jatko/ 2019 kevät ryhmä tiistai 17:45-18:30
RES KILPA / 2019 kevät torstai 18:00-19:00
Masters ti /2019 kevät 20:00-21:00
26 Alkeisjatko 19.2.-1.3.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 18.2-28.2.2019 16:30-17:45
Alkeisjatko 18.2.-28.2.2019 16:30-17:45
Tekniikkaralli ti / kevät 2019 17:00-18:00
RES 5-7v advanced jatko/ 2019 kevät ryhmä tiistai 17:45-18:30
Masters ti /2019 kevät 20:00-21:00
27 Alkeisjatko 19.2.-1.3.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 18.2-28.2.2019 16:30-17:45
Alkeisjatko 18.2.-28.2.2019 16:30-17:45
Aikuistenharraste 2019 20:00-21:00
Aikuisten Tekniikkakurssi 02/09 20:00-21:00
28 Alkeisjatko 19.2.-1.3.2019 16:30-17:45
Alkeisuimakoulu 18.2-28.2.2019 16:30-17:45
Alkeisjatko 18.2.-28.2.2019 16:30-17:45
RES KILPA / 2019 kevät torstai 18:00-19:00
Lasten harrasteryhmä to /kevät 2019 20:00-21:00
     

Versio 2.3.8