Kesäkuu 2017 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
22       1 SMJ T02 sarjapeli Kasperi 18:00-21:00
SMJ P05 - YPJ E-sarja Jouppi 18:00-21:00
Kajaanin PK-SMJ Nsuper 18:00-20:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
2 SMJ P06 - Vävi E-piirisarja, Joupin kenttä 18:00-20:15
SMJ P05 - Virkiä D-pelisarja 18:00-21:00
SMJ T07 - KaKa Pajuluoman koulun kenttä 18:00-20:00
SMJ T05-06 pelis. - Virkiä Alakylä 18:00-20:00
SMJ B-POJAT- TURKU SKAALA 18:00-20:30
3 SMJ P 09 Pienpeli-turnaus Joupin kenttä 12:00-18:00
4 Helluntaipäivä
KuKu - SMJ P05 E-sarjapeli 16:00-18:00
D-pojat pelisarja SMJ03p-Ruovesi, Kasperin kenttä 17:00-19:30
23 5 SMJP08-KaMa, Joupin kenttä 15:00-17:00
SMJ P07 MUSTA - KAMA, JOUPIN KENTTÄ 17:30-20:00
SMJ T08 Musta - VäVi Peli, Pajuluoman kenttä 18:00-20:30
SMJ CP1-Alavus Peräseinäjoki 18:00-20:15
KaMa-SMJmix D-P kilpa 18:00-20:30
SMJ BT1-Ylihärmä, Ylistaron kenttä 18:00-20:30
SMJ-03 Musta B - ViVe Kasperi 18:00-20:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:00-19:30
6 SMJ P04 harkat Kasperi 18:00-19:30
SMJ P09 Red - KoU, Pajuluoma 18:00-20:00
Peli D-P peli SMJP04-KoU Kasperi 18:00-20:00
SMJ Nsuper-Pori 18:00-20:00
SMJ-JaJa (MMS) 18:00-20:00
7 SMJ-03 Musta A - SMJ mix Kasperi 18:00-20:00
Harkka T05-06, Joupin kenttä 18:00-19:30
Vimpeli -MSS 18:00-20:00
AA - SMJ P05 E-sarjapeli 18:00-21:00
8 Peli D-P peli SMJP04-Virkiä Alakylä 18:00-20:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
9 SMJ P09 ETENEE LEIRI 09:00-15:00
SMJ T07 ETENEE-Leiri 13:00-23:59
10 SMJ T07 ETENEE-Leiri 00:00-23:59
SMJ P09 ETENEE LEIRI 09:00-15:00
Kempeleen Kiri-SMJ Nsuper 13:00-15:00
Vimpeli -MSS 15:00-17:00
11 SMJ T07 ETENEE-Leiri 00:00-16:00
SMJ P09 ETENEE LEIRI 09:00-15:00
SMJ NSS-Pattijoki Ilkka 17:00-19:30
24 12 VäVi-SMJP04 Peli D-P peli 18:00-20:00
Alavus-SMJCP1 18:00-20:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:00-19:30
13 SMJ P04 harkat Kasperi 18:00-19:30
SMJ P07 MUSTA- AA, JOUPIN KENTTÄ 18:00-20:00
SMJ P09 RED - AA, Pajuluoman kenttä 18:00-20:00
SMJ BT2-Rauma 1 Ilkka 18:00-20:30
14 SMJ T04 - YPJ Joupin kenttä 17:00-20:00
SMJ CP1-AA Skaala 18:00-21:00
SMJ NSS-Lapua Ilkka 18:00-20:30
Oulun Lipottaret-SMJ Nsuper 18:00-20:00
15 Vävi - SMJ P05 D-pelisarja 17:00-21:00
Peli D-P peli SMJP04-AA Alakylä 18:00-20:00
SMJ P05 - AA2 E-sarjapeli Jouppi 18:00-21:00
D-pojat pelisarja SMJ03p-KoU, Kasperi 18:00-20:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
16 SMJ P06 - APV E-piirisarja 18:00-20:15
KOU- SMJ P09 BLACK 18:00-20:00
SMJ P05 - YPJ D-pelisarja Kasperi 18:00-21:00
SMJ T07 - VäVi kotipeli Pajuluoman kenttä 18:00-20:00
SMJ B-POJAT- KANKAANPÄÄ2 SKAALA 18:00-20:30
17 SMJ Nsuper-Lapuan Virkiä 16:00-18:00
18 SMJ T05-06 pelis. - AA Jouppi 10:30-12:30
SMJ T05-06 kilpa - IK Jouppi 13:00-15:00
SMJ-03 Musta A - SMJ-03 Musta B Kasperi 13:00-15:00
ViVe - SMJ P05 E-sarjapeli 16:00-20:00
D-pojat pelisarja SMJ03p-Virkiä, Kasperi 18:00-20:30
25 19 SMJ T08 Musta - APV Musta, Pajuluoman kenttä 18:00-20:30
PELI C-P02-Kuortane Kasperi 18:00-20:00
Virkiä - SMJ P05 E-sarjapeli 18:00-21:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:00-19:30
20 SMJ-07 Punainen - NJ1 Jouppi 18:00-20:00
SMJ T02-PeTo Kasperi 18:00-21:00
Peli D-P peli SMJP04-SMJP03pun Kärki 18:00-20:00
SMJ-03 Musta B - KaMa Alakylä 18:00-20:00
SMJ BT1-Tyrnävä, Ilkka-areena 18:00-20:30
21 Peli D-P kilpa SMJmix-KaMa Kasperi 18:00-20:00
SMJ T05-06 kilpa - VM Jouppi 18:00-20:00
SMJ Nsuper-Mans PP 18:00-20:00
SMJ-03 Musta - YKV Skaala 18:00-20:00
22 SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
23 24 Juhannuspäivä
25
26 26 SMJ B-POJAT-PUMU SKAALA 17:00-20:00
SMJ T08 Punainen - ViVe 18:00-20:30
SMJ T02- Nurmon Jymy Kasperi 18:00-21:00
Peli D-P kilpa SMJmix-ViVe Alakylä 18:00-20:00
27 SMJ P07 MUSTA - NJ, JOUPPI 18:00-20:00
Peli D-P peli SMJP04-YPJ Kasperi 18:00-20:00
SMJ Nsuper-Pesä Ysit 18:00-20:00
28 Ylihärmä -SMJT02 18:00-21:00
AA - SMJ-07 Punainen 18:00-20:00
VM - SMJ P05 D-pelisarja 18:00-21:00
29 SMJ P05 - SMJ P06 E-sarjapeli Jouppi 18:00-21:00
Rauman Lukko-SMJ Nsuper 18:00-20:00
SMJ-03 Musta A - ViVe Kasperi 18:00-20:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
30 SMJ T04 - NJ Alakylänkenttä 17:00-20:00
SMJ T07 - Jurvan Liekki Pajuluoman koulun kenttä 18:00-20:00
SMJ P05 - AA D-pelisarja Kärjen kenttä 18:00-21:00
   

Versio 2.3.7