Elokuu 2017 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
31   1 Pesiskoulu 00:00-23:59
SMJ P09 Naperoleiri HAMINA 00:00-23:59
SMJ P04 harkat Kasperi 18:00-19:30
2 Pesiskoulu 00:00-23:59
SMJ P09 Naperoleiri HAMINA 00:00-23:59
SMJ NSS-Vimpeli, Skaala 18:00-20:30
3 Pesiskoulu 00:00-23:59
SMJ P09 Naperoleiri HAMINA 00:00-15:00
SMJ P05 - VäVi E-sarjapeli Jouppi 18:00-21:00
PELI SMJ C-P02-ALAVUS Kasperi 18:00-20:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
4 Pesiskoulu 00:00-18:15
SMJ 05-06 - KaKa, kilpasarja Joupin kenttä 17:00-20:00
SMJ NSS-Vähäkyrö, Ilkka-areena 18:00-20:30
SMJ B-POJAT- KOSKENKORVA SKAALA 18:00-20:30
5 6 SMJ NSS-Haapajärvi Ilkka 13:00-15:30
SMJ-03 Musta A - ViVe Kasperi 13:00-15:00
Ylistaro-MSS 15:00-17:00
32 7 VM - SMJ P05 musta D-pelisarja jatkosarja 17:15-21:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:00-19:30
DP kilpasarja SMJmix-ViVe Kasperi 18:00-20:00
SMJ BT2-Kankaanpää, Ilkka 18:00-20:30
SMJ T08 Musta -Virkiä 07 18:00-20:30
8 SMJ P05 treenit Kärki 16:50-18:00
SMJ P07 MUSTA - SMJ P08, JOUPIN KENTTÄ 18:00-20:00
NJ1 - SMJ-07 Punainen 18:00-20:00
SMJ P09 BLACK- KOU 18:00-20:00
9 MSS- Haapajärvi 18:00-20:00
10 Peli SMJ C-P02- SMJ03 18:00-20:00
Harkkapeli SMJ P06 - SMJ P05 18:00-20:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
11 SMJ-07 Punainen - SMJ-08 Alakylä 18:00-20:00
12 SMJ 05-06 pelis. - Virkiä 06, Alakylän kenttä 11:00-14:00
SMJ P09 BLACK- VIVE 13:00-15:00
SMJ B-POJAT- HYVINKÄÄ SKAALA 14:00-16:30
SMJ P09 RED - VIVE 15:00-17:00
SMJ T05-06 valk.-IK06, alempi jatkosarja, Alakylän kenttä 15:00-17:00
SMJ NSS- ViVe, Ilkka-areena 16:30-19:00
13 SMJ T08 Musta - Ruovesi 13:00-15:30
SMJ T04 - ViVe Joupin kenttä 17:00-20:00
33 14 SMJ P05 musta - SMJ P04 D-pelisarjan jatkosarja Kasperin kenttä 16:45-21:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:00-19:30
SMJ T08 Punainen - APV keltainen 18:00-20:30
15 SMJ T05-06 - AA, pelisarja, Joupin kenttä 17:00-20:00
SMJ P07 harkat, Alakylän kenttä 17:00-18:30
SMJ P04 harkat Kasperi 18:00-19:30
16 SMJ T05-06 valk.-VäVi, alempi jatkosarja, Joupin kenttä 17:00-20:00
SMJ B-POJAT- KOUVOLA SKAALA 17:30-20:00
SMJ-03 Musta B - KaMa Kasperi 18:00-20:00
17 KaMa - SMJ-07 Punainen 18:00-20:00
Dpojat SMJ03-YPJ, Kasperi 18:00-20:30
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
18 Harkat/peli SMJ P06 17:45-20:00
Jatkosarja SMJ T07 - Alajärven Ankkurit Pajuluoman kenttä 18:00-20:00
19 20 naperosuper SMJ P09 10:00-15:00
NAPERO SUPER Törnävä 10:00-15:00
SMJ-03 Musta - AA Kasperi 13:00-15:00
Harkkapeli SMJ P06 - SMJ P07 14:00-17:00
SMJ T04 - NJ Joupin kenttä 17:00-20:00
DP pelisarja SMJ04-KoU Kasperi 17:00-20:30
34 21 SMJ P07 PUNAINEN - AA, KÄRJEN KOULU 16:30-19:30
AA - SMJ P05 musta D-pelisarja jatkosarja 16:45-21:00
SMJ BT2-Rauma2, Ilkka-areena 17:30-20:30
SMJ P04 harkat Alakylä 18:00-19:30
SMJ T08 Musta - APV keltainen 18:00-20:30
Dpojat SMJ03-Virkiä, Kasperi 18:00-20:30
22 SMJ P04 harkat Kasperi 18:00-19:30
23 DP-kilpasarja SMJ-03 Musta A - SMJ mix Kasperi 18:00-20:00
24 KoU - SMJ P05 musta D-pelisarjan jatkosarja 16:45-21:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
25 SMJ BT1-Hyvinkää, Ilkka-areena 17:30-20:30
Harkkapeli SMJ P06 - KOU 18:00-20:00
26 SMJ P06 - AA E-piirisarja 17:00-19:30
27 SMJ-03 Musta B - SMJ-03 Musta A Kasperi 13:00-15:00
SMJ T08 Punainen - Virkiä 07 13:00-15:30
DP pelisarja SMJ04-APV Kasperi 17:00-19:30
35 28 SMJ P05 - KoU E-sarjan välieräottelu Joupin koulun kenttä 16:45-20:30
SMJ P04 harkat Alakylä 18:00-19:30
DP kilpasarja SMJmix-SMJ03mustaB Kasperi 18:00-20:00
29 SMJ P04 harkat Kasperi 18:00-19:30
SMJ P07 MUSTA - SMJ P07 PUNAINEN, JOUPIN KENTTÄ 18:00-20:00
30 31 SMJ P05 - APV D-Pelisarjan jatkosarja Kasperin kenttä 16:45-21:00
SMJ P04 harkat Alakylä 18:30-20:00
     

Versio 2.3.7