Vantaan Katutanssiyhdistys ry

Huhtikuu 2019 Sivun ohjeet

« Edellinen Kuluva Seuraava »
Viikko Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
14 1 Show edistyneet K2019, Pauliina 17:00-18:00
Show 7-9 v. K2019, Janna 17:00-18:00
Jumps & turns nuoret K2019, Pauliina 18:00-18:45
Nykytanssi alkeet K2019, Janna 18:00-19:00
Jumps & turns K2019, Pauliina 19:00-19:45
Breikki alkeet K2019, Gabriel 19:00-20:00
Breikki kt K2019, Gabriel 20:00-21:00
2 Street 7-9 v. K2019, Sarlotta ja Sofia 16:45-17:45
Street 10-12 v. K2019, Jasmin ja Isabella 17:00-18:00
Street alkeet K2019, Ainu 17:30-18:30
Street aikuiset K2019, Katri 17:45-18:45
Ministreet 3-4 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:00-18:45
House alkeet K2019, Ita ja Lilli 18:15-19:15
Ministreet 5-6 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:45-19:30
House keskitaso K2019, Ita ja Lilli 19:15-20:15
Hiphop koreografia keskitaso K2019, Sara 19:30-20:30
Hiphop edistyneet K2019, Ita ja Lilli 20:15-21:15
3 Street 7-9 v. K2019, Sanna 17:00-17:45
Ministreet 5-6 v. K2019, Katri ja Katja 17:00-17:45
Minishow 3-4 v. K2019, Mona ja Iines 17:15-18:00
Ministreet 3-4 v. K2019, Sanna ja Katja 17:45-18:30
Hiphop K2019, Katri 17:45-18:45
Minishow 5-6 v. K2019, Mona ja Iines 18:00-18:45
Vogue alkeet K2019, Katja 18:45-19:45
Street keskitaso K2019, Sanna 19:45-20:45
4 Show 10-13 v. K2019, Jenny 16:45-17:45
Hiphop nuoret alkeet K2019, Latisha 17:00-18:00
Hiphop keskitaso K2019, Latisha 18:00-19:00
Show aikuiset K2019, Jenny 18:45-20:00
Hiphop freestyle K2019, Lilli 19:00-20:00
5 Urban koreografia K2019, Khoa 18:30-19:30
6 Baletti 7-9 v. K2019, Pauliina 10:00-11:00
Minit ja vanhemmat K2019, Eevi ja Julia 10:30-11:15
Street 7-9 v. K2019, Eevi ja Julia 11:15-12:15
Baletti K2019, Pauliina 12:00-13:15
Ministreet 5-6 v. K2019, Eevi ja Julia 12:15-13:00
7 All styles K2019, vaihtuva opettaja 15:30-17:00
Hiphop edistyneet K2019, vaihtuva opettaja 17:00-18:30
15 8 Show edistyneet K2019, Pauliina 17:00-18:00
Show 7-9 v. K2019, Janna 17:00-18:00
Jumps & turns nuoret K2019, Pauliina 18:00-18:45
Nykytanssi alkeet K2019, Janna 18:00-19:00
Jumps & turns K2019, Pauliina 19:00-19:45
Breikki alkeet K2019, Gabriel 19:00-20:00
Breikki kt K2019, Gabriel 20:00-21:00
9 Street 7-9 v. K2019, Sarlotta ja Sofia 16:45-17:45
Street 10-12 v. K2019, Jasmin ja Isabella 17:00-18:00
Street alkeet K2019, Ainu 17:30-18:30
Street aikuiset K2019, Katri 17:45-18:45
Ministreet 3-4 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:00-18:45
House alkeet K2019, Ita ja Lilli 18:15-19:15
Ministreet 5-6 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:45-19:30
House keskitaso K2019, Ita ja Lilli 19:15-20:15
Hiphop koreografia keskitaso K2019, Sara 19:30-20:30
Hiphop edistyneet K2019, Ita ja Lilli 20:15-21:15
10 Street 7-9 v. K2019, Sanna 17:00-17:45
Ministreet 5-6 v. K2019, Katri ja Katja 17:00-17:45
Minishow 3-4 v. K2019, Mona ja Iines 17:15-18:00
Ministreet 3-4 v. K2019, Sanna ja Katja 17:45-18:30
Hiphop K2019, Katri 17:45-18:45
Minishow 5-6 v. K2019, Mona ja Iines 18:00-18:45
Vogue alkeet K2019, Katja 18:45-19:45
Street keskitaso K2019, Sanna 19:45-20:45
11 Show 10-13 v. K2019, Jenny 16:45-17:45
Hiphop nuoret alkeet K2019, Latisha 17:00-18:00
Hiphop keskitaso K2019, Latisha 18:00-19:00
Show aikuiset K2019, Jenny 18:45-20:00
Hiphop freestyle K2019, Lilli 19:00-20:00
12 Urban koreografia K2019, Khoa 18:30-19:30
13 Baletti 7-9 v. K2019, Pauliina 10:00-11:00
Minit ja vanhemmat K2019, Eevi ja Julia 10:30-11:15
Street 7-9 v. K2019, Eevi ja Julia 11:15-12:15
Baletti K2019, Pauliina 12:00-13:15
Ministreet 5-6 v. K2019, Eevi ja Julia 12:15-13:00
14 All styles K2019, vaihtuva opettaja 15:30-17:00
Hiphop edistyneet K2019, vaihtuva opettaja 17:00-18:30
16 15 Show edistyneet K2019, Pauliina 17:00-18:00
Show 7-9 v. K2019, Janna 17:00-18:00
Jumps & turns nuoret K2019, Pauliina 18:00-18:45
Nykytanssi alkeet K2019, Janna 18:00-19:00
Jumps & turns K2019, Pauliina 19:00-19:45
Breikki alkeet K2019, Gabriel 19:00-20:00
Breikki kt K2019, Gabriel 20:00-21:00
16 Street 7-9 v. K2019, Sarlotta ja Sofia 16:45-17:45
Street 10-12 v. K2019, Jasmin ja Isabella 17:00-18:00
Street alkeet K2019, Ainu 17:30-18:30
Street aikuiset K2019, Katri 17:45-18:45
Ministreet 3-4 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:00-18:45
House alkeet K2019, Ita ja Lilli 18:15-19:15
Ministreet 5-6 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:45-19:30
House keskitaso K2019, Ita ja Lilli 19:15-20:15
Hiphop koreografia keskitaso K2019, Sara 19:30-20:30
Hiphop edistyneet K2019, Ita ja Lilli 20:15-21:15
17 Street 7-9 v. K2019, Sanna 17:00-17:45
Ministreet 5-6 v. K2019, Katri ja Katja 17:00-17:45
Minishow 3-4 v. K2019, Mona ja Iines 17:15-18:00
Ministreet 3-4 v. K2019, Sanna ja Katja 17:45-18:30
Hiphop K2019, Katri 17:45-18:45
Minishow 5-6 v. K2019, Mona ja Iines 18:00-18:45
Vogue alkeet K2019, Katja 18:45-19:45
Street keskitaso K2019, Sanna 19:45-20:45
18 Show 10-13 v. K2019, Jenny 16:45-17:45
Hiphop nuoret alkeet K2019, Latisha 17:00-18:00
Hiphop keskitaso K2019, Latisha 18:00-19:00
Show aikuiset K2019, Jenny 18:45-20:00
Hiphop freestyle K2019, Lilli 19:00-20:00
19 Pitkäperjantai
20 21 Pääsiäispäivä
17 22 2. pääsiäispäivä
23 Street 7-9 v. K2019, Sarlotta ja Sofia 16:45-17:45
Street 10-12 v. K2019, Jasmin ja Isabella 17:00-18:00
Street alkeet K2019, Ainu 17:30-18:30
Street aikuiset K2019, Katri 17:45-18:45
Ministreet 3-4 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:00-18:45
House alkeet K2019, Ita ja Lilli 18:15-19:15
Ministreet 5-6 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:45-19:30
House keskitaso K2019, Ita ja Lilli 19:15-20:15
Hiphop koreografia keskitaso K2019, Sara 19:30-20:30
Hiphop edistyneet K2019, Ita ja Lilli 20:15-21:15
24 Street 7-9 v. K2019, Sanna 17:00-17:45
Ministreet 5-6 v. K2019, Katri ja Katja 17:00-17:45
Minishow 3-4 v. K2019, Mona ja Iines 17:15-18:00
Ministreet 3-4 v. K2019, Sanna ja Katja 17:45-18:30
Hiphop K2019, Katri 17:45-18:45
Minishow 5-6 v. K2019, Mona ja Iines 18:00-18:45
Vogue alkeet K2019, Katja 18:45-19:45
Street keskitaso K2019, Sanna 19:45-20:45
25 Show 10-13 v. K2019, Jenny 16:45-17:45
Hiphop nuoret alkeet K2019, Latisha 17:00-18:00
Hiphop keskitaso K2019, Latisha 18:00-19:00
Show aikuiset K2019, Jenny 18:45-20:00
Hiphop freestyle K2019, Lilli 19:00-20:00
26 Urban koreografia K2019, Khoa 18:30-19:30
27 Baletti 7-9 v. K2019, Pauliina 10:00-11:00
Minit ja vanhemmat K2019, Eevi ja Julia 10:30-11:15
Street 7-9 v. K2019, Eevi ja Julia 11:15-12:15
Baletti K2019, Pauliina 12:00-13:15
Ministreet 5-6 v. K2019, Eevi ja Julia 12:15-13:00
28 All styles K2019, vaihtuva opettaja 15:30-17:00
Hiphop edistyneet K2019, vaihtuva opettaja 17:00-18:30
18 29 Show edistyneet K2019, Pauliina 17:00-18:00
Show 7-9 v. K2019, Janna 17:00-18:00
Jumps & turns nuoret K2019, Pauliina 18:00-18:45
Nykytanssi alkeet K2019, Janna 18:00-19:00
Jumps & turns K2019, Pauliina 19:00-19:45
Breikki alkeet K2019, Gabriel 19:00-20:00
Breikki kt K2019, Gabriel 20:00-21:00
30 Street 7-9 v. K2019, Sarlotta ja Sofia 16:45-17:45
Street 10-12 v. K2019, Jasmin ja Isabella 17:00-18:00
Street alkeet K2019, Ainu 17:30-18:30
Street aikuiset K2019, Katri 17:45-18:45
Ministreet 3-4 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:00-18:45
House alkeet K2019, Ita ja Lilli 18:15-19:15
Ministreet 5-6 v. K2019, Jasmin ja Isabella 18:45-19:30
House keskitaso K2019, Ita ja Lilli 19:15-20:15
Hiphop koreografia keskitaso K2019, Sara 19:30-20:30
Hiphop edistyneet K2019, Ita ja Lilli 20:15-21:15
         

Versio 2.3.8